zjc
06 فروردین 1402 - 10:13

ابلاغ ۲۲ هزار میلیارد ریال اعتبارات عمرانی به استان بوشهر

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر گفت: ۲۲ هزار میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی و سرمایه‌ای برای اجرا و تکمیل طرح‌های عمرانی استان بوشهر ابلاغ شد.

رسول زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با بیان اینکه برای تسریع در تکمیل طرح‌های عمرانی اقدامات مهمی انجام شده است اظهار داشت: در سال 1401 بیش از 22 هزار میلیارد ریال اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای برای طرح‌های عمرانی استان بوشهر ابلاغ و 83 درصد آن پرداخت شد.

وی ادامه داد: از اعتبارات ابلاغی یاد شده 18 هزار و 250 میلیارد ریال آن به دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر پرداخت شد که یکی از بهترین سال‌های اخیر از ابتدای برنامه ششم توسعه برای استان بوشهر به ثبت رسید.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر با بیان اینکه در تخصیص اعتبارات عمرانی یاد شده پول نقد به پروژه‌های عمرانی تزریق شد گفت: در سنوات قبل بخش زیادی یا حداقل نیمی از اعتبارات تخصیصی استان بوشهر به‌صورت اسناد خزانه اسلامی بوده است.

زارعی با اشاره به اینکه شرایط لازم برای تأمین اعتبار برای تسریع در اجرا پروژه‌های عمرانی استان بوشهر فراهم شده است افزود: این مهم با راهبری استاندار و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و اهتمام دستگاه‌های اجرایی زمینه به بهره‌برداری رسیدن پروژه‌ها و تسریع در خدمات‌رسانی به مردم فراهم کرده است.

انتهای پیام/190/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1110446